Říjen 2011

DIY || Rámeček na fotky z CD

29. října 2011 v 15:18 | Raspberry |  Vyrob si
MATERIÁL:
✿ rámeček - nejlépe dřevěný
✿ dva a více CD (záleží na velikosti rámečku)
✿ nějaké dobré tekuté lepidlo (pokud se nechcete upatlat, lze použit oboustrannou lepící pásku)
✿ nůžky

POSTUP:

NÁVOD || Jak uplést rybí cop (fishtail braid)

25. října 2011 v 18:29 | Raspberry |  Rady a tipy

Nejprve se rozhodněte, jestli chcete rybí cop zezadu nebo na straně hlavy. Pokud zvolíte druhou možnost, zvládnete to hravě samy, pro pletení copu zezadu potřebujete jako pomocnou ruku nějakou šikovnou kámošku. :D Výsledek vypadá dobře i na kratších vlasech, takže jdeme na to!

21. 10. 2011 - Konec světa, bojíte se?

21. října 2011 v 18:33 | Raspberry |  Na téma
Jak jistě víte, americký kazatel - pan Harold Camping - po třech nepovedených pokusech opět straší koncem světa, tentokrát by to mělo přijít dnes večer, 21. října 2011. Konec světa prý poznáme podle obrovského zemětřesení, přidá se dokonce ohnivý déšť.
Jelikož jsem trošku pověrčivá, co se těchto věcí týče, tak moc nevím, co si o tom mám myslet. Představa, že mi do okna každou chvíli může vletět meteorit, je vážně nepříjemná... :D Zárověň mi to přijde směšné a absolutně nechápu, proč lidé nějakému staříkovi, který se několikrát "netrefil" s datem. Dnešek je jeho třetí pokus, doufejme, že mu opět nevyjde.


Každopádně nejvíce mi vadí fakt, že důsledkem předpovědi situaci psychicky nezvládli stovky lidí po celém světě a mnoho z nich se pokouší spáchat sebevraždu. A to všechno jen kvůli nějakému devadesáiletému šílenci. Já se neskutečně těším, až se ráno 22. 10. probudím a řeknu: "Přežila jsem konec světa!"

Co si o tom myslíte? Čekají nás poslední hodiny života?

Cry_Wolf (2005)

19. října 2011 v 16:00 | Raspberry |  Filmy

ŽÁNR: Horor / Thriller / Mysteriózní / Drama ZEMĚ: USA, 2005 DÉLKA: 87 min REŽIE: Jeff Wadlow

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež.


78% čokoláda

17. října 2011 v 17:09 | Raspberry |  Píšu...
Asi se z toho fakt zblázním! Na zítřek máme stráášně moc učení. Navíc kámoška je nemocná, tak to musím nějak psychicky zvládnout sama. Teď jsem si chtěla vytisknout zápisy, ale naše tiskárna začala stávkovat. Jsem neskutečně nasraná! Málem jsem do ní kopala, protože to už fakt není normální. Když ji potřebuju nejvíc, tak si klidně vypoví službu. Tss.

Už dlouho skladuju v šuplíku skoro 80% čokoládu, jakože "na horší časy". A dneska se hodila. Tolik kakaa si ani nezasloužím.

Jsou věci, které vám chybí, i když na ně nemáte čas. Nebo možná právě proto.

16. října 2011 v 13:42 | Raspberry |  Píšu...
Víte co? Poslední dva měsíce bez blogu a psaní mě postupně zabíjelo. Můj poslední článek tady je ještě z konce srpna a já jsem se ani nestačila rozloučit, protože kombinace blog + škola často spojit nejde. Zvlášť, když chodíte do školy, kde se už letos klade důraz na vybírání střední. Jo, a taky se letošní a to další vysvědčení bude počítat do příjmaček. Ať chci nebo ne, musím se zkrátka učit z hodiny na hodinu a ne vykašlat se na to jako minulý rok...

Začnu teda tím, proč jsem skončila. Hlavním důvodem je teda ta škola a povinnosti, o čemž jsem se už zmínila. Moje rozhodnutí navíc ještě doplnilo něco, co mě naprosto šokovalo. Ellie, která vlastnila blog ellie-funny-girl.blog.cz, ho asi zrušila. Fakt jsem z toho byla v šoku! Nevím, co se stalo, byla to fajn holka a její články jsem četla skoro každý den... Je mi docela líto, že už na ni nemám kontakt! :(

A proč jsem se vrátila?
  1. Deník v mém šuplíku mi nestačí, někdy se potřebuju s myšlenkami podělit.
  2. Každý den při věcech, které dělám, myslím na větu: "Tohle bych určitě napsala na blog, kdybych ho měla." Vážně už se to nedalo.
  3. Totéž jsem si říkala u filmů.
  4. Mám psaní ráda. Možná jsem antitalent, ale nikdo vás nenutí, abyste to četli. :D