Květen 2012

Vyser si oko.

31. května 2012 v 21:30 | raspberry |  Píšu...
Tumblr_lvp8puhkqb1qfik8to1_500_large
Poslední dobou se zase začínám hrabat ve svých snech. Zdá se mi, že když se mi něco zdá, další den se to stane, nebo se o tom někdo zmíní. Hm.

M. mě strašně rozesmívá v hodinách! Ten trapný pocit, když se smějete tak dlouho, že už nevíte, čemu že jste se vlastně na začátku smáli. (viz NADPIS článku)

J. se konečně rozhoupal a pozval M. na bazén. Menší problém je, že M. ho nechce. :DDDDDDDD Ale nejhorší na tom je, jak na nás J.-ova ex na chodbě hází vražedné pohledy. :D

Už dlouho se mi nestalo, abych se na pátek nemusela učit, takže si to užívám! Nebudu psát, že se na ten školní výlet těším, protože s mým štěstím bych do zítřka byla schopná třeba spadnout a zlomit si ruku a nikam bych nejela.

Těžký život Haricefky.

29. května 2012 v 19:38 | raspberry |  Píšu...
K nadpisu -> nechápu, proč někomu vadí, když se třeba jen zmíním o Harovi? Myslím, že rok je dost dlouhá doba na to, aby si moje okolí zvyklo! Tady mám ukázku toho, jak mě B. šikanuje na skype. :DDDD ↓(Ne, raspberry není můj nick na skype, stejně tak jako kámoška není kámoška. :D)


Shrnutí posledních dnů
  • Ve středu se mi stal takový větší trapas. Vracela jsem se od zubaře do poloviny první hodiny, měli jsme mít výpočetku, tak jsem šla do počítačové učebny. Rychle jsem pozdravila úču a šla na svoje místo. Jenže tam seděl nějaký malý kluk! Potřebovala jsem asi tak 3 sekundy na to, abych si všimla, že tam není nikdo z mojí třídy, ale děcka z 5. tříd, co dělaly testy. Učitelka byla hodná, mohla jsem být na FB. Ale v tu chvíli jsem si připadala strašně trapně!!! (Teď už se tomu směju.)
  • Ve čtvrtek odpoledne jsem měla jít na očkování (2. vakcína a někdy za půl roku další), sestřička mi řekla, že když mám zvýšenou teplotu, tak si mám přijít až ve středu. Fuuuu!
  • Moje "třičtvrtiletní písemná práce z ČJ" dopadla dobře. Ztratila jsem jenom tři body, takže mám dvojku, ale i tak to beru jako úspěch - jsem nejlepší ze třídy, muhahahaha!
  • Dneska - školní focení. Snad tam nevypadám jak debil.
  • V pátek jedeme se třídou na výlet. Celkem se těším, ale asi bude pršet.
↑ Havířov, 4.4. ...pořád lituju, že jsem tam nejela. :/


Feelings change.

22. května 2012 v 21:30 | raspberry |  Píšu...

První polovinu článku jsem psala v euforii z výhry nad Finskem (takže "oproti včerejšku" a "včerejší oslava" je myšleno jako sobota) a zbytek až teď, protože nemám čas se mi nechtělo.
HOKEJ -> Mám strašnou radost, však jsme si to zasloužili. Měli jsme štěstí oproti včerejšku. Ke konci poslední třetiny jsem hypnotizovala hodiny, nakonec to všechno dopadlo dobře.
Včerejší oslavu tety jsem přežila, samozřejmě jsme se tam někteří dívali na hokej. :D Teta K. a sestřenice fandily Slovensku, pffff. Když jsme dostali gól, ony jediné se z toho radovaly, takže se po nich ostatní dívali dost divně. (Fandit Slovensku v ČESKÉ hospodě není dobrý nápad...:D) Ale už jsem říkala, Slováci měli štěstí. No, nakonec jak říkali kluci po zápase, bronz má pro nás hodnotu zlata.
Ani nevím, jak jsem to tam přetrpěla dalších 6 hodin. Kolem půlnoci se začalo tančit, což jsme s bratrancem taky nějak přežili, protože já jsem si šla lehnout na židle. Ale 2 hodiny poslouchat sračky typu "Helenka Vondráčková", "Kája Gott", to je vždycky hrozné. Jak začínali všichni být ožralí, řešily se úplně zbytečné věci, jako třeba "Proč nefunguje ten větrák na stropě?", a když stál taťka na židli a zkoušel ty vrtule na větráku roztočit, teta K. řekla, že "Jde vidět, že nemáš parohy... Protože by se ty vrtule o ně zasekávaly." :DDDDDD

Domů jsem se dostala kolem druhé ráno a rodiče přijeli asi o půl hodinu později. Šla jsem spát a za 4 hodiny jsem se probudila s pocitem, že mi je blbě. Radši jsem šla na záchod, kdybych náhodou zvracela, ale po půl hodině mě nebavilo mít hlavu nad záchodovou mísou a navíc jsem byla nevyspalá, tak jsem si s sebou vzala kýbl, dala si ho k posteli a šla spát. Když jsem se za chvíli probudila, bylo mi už o dost líp. Dívala jsem se na Amerika hledá topmodelku a válela se asi do jedenácti. Odpoledne jsem se samozřejmě dívala na ten hokej a večer pak taky. Tušila jsem, že Rusáci se nedají. :D
Myslím, že i tak můžeme být hrdí, že o Česko a Slovensko dotáhlo tak vysoko.

Dneska jsme se školou byli na takové přednášce o holocaustu. Přede mnou seděl J. a já jsem na něho pořád musela čumět. :D Snad si toho nikdo nevšiml... Už jsem psala, že se musím ovládat a zbytečně se pak nepohádat s M. ...


I want to see myself from your point of view.

18. května 2012 v 21:52 | raspberry |  Píšu...
Omlouvám se všem oblíbeným blogům, že nechodím tady, ani k vám. Budu se snažit psát víc, ne hned zítra, protože teta slaví 50tiny a bude velká oslava v nějaké restauraci, sejde se celá rodina a tak. Já se budu dívat na hokej (co jiného bych tam taky měla dělat) a doufám, že Česko vyhraje! :) Sice jsem Slovákům fandila, ale to jsem netušila, že se dostanou tak daleko a budou hrát s námi.
Když už jsem u toho, včera večer jsem sledovala zápas proti Švédům (skoro 3 hodiny s taťkou a BEZ hádek, nový rekord?). Ke konci jsem skoro nedýchala, dokud Michálek nedal ten gól, to jsem si pak zařvala. Třicet sekund před koncem už se to jinak řve, než na začátku zápasu.
Ráno jsem asi byla dost hnusná na M., i když nechci, ale nemůžu si pomoct, prostě se něco nedaří tak, jak jsem chtěla. Nakonec jsme si uvědomily, že hádat se o kluka je blbost. (Což platí i v případě, že ten kluk má dokonalé hnědé oči, úžasný hlas - ehm, MUSÍM se ovládat!!!!!!) Jinak mi celkem udělalo radost, že mi učitelka na výtvarku konečně dala známku za takový obrázek popelnice. Nosila jsem to domů a do školy - tak pořád dokola jak debil - od pondělka a pořád to předělávala,
Tumblr_lyohcd93ms1qfdo91o1_500_largeprotože JÍ se na tom "něco nezdálo".

Měli jste někdy na hlavě magické natáčky? Já tu s nimi teď sedím a vypadám... jak kdybych měla dredy. :D

Bitch please.

9. května 2012 v 17:19 | raspberry |  Píšu...
Tumblr_lstgbg1c1f1r2uff7o1_500_large

Dneska se mi fakt nedařilo. Včera večer jsem si zapomněla zapnout na mobilu budík, jak jsem dneska ráno zjistila. Kdyby mě nevzbudila mamka, tak bych asi spala do devíti. Díky tomu jsem nějak nestíhala, M. zvonila, zrovna jak jsem si teprve dodělávala oči. Musela na mě čekat tak 10 minut, ale ona už si nejspíš zvykla. :D V polovině cesty do školy jsem si vzpomněla, že nemám takový papír do chemie, takže jsem se vracela zas zpátky domů. 3 patra dolů, nahoru, dolů, nahoru, fuuu!!! Do školy jsme to stihly na první zvonění. Byla jsem mimo celý den. V rujině jsme měli dávat slovesa z článku do přít. času, což by normální člověk pochopil, že? Já jsem to sice dala do přít. času, jenže v češtině. Já vím, jsem taak inteligentní. V chemii jsme měli psát test (což jsem se od M. dozvěděla po tom sprintu na schodech a
protože ona mi asi umí číst myšlenky, výslovně mi zakázala rychlý útěk domů :D), udělala jsem si takový větší taháček a dala ho za obal žákovské, při psaní testu jsem si žákovskou dala pod papír, takhle to dělám vždycky. Samozřejmě při mém štěstí tam dala i něco, co rozhodně neříkala, že tam bude a protože byly možnosti ano/ne, většinu jsem natipovala. Výsledek? Mám za jedna. :D Nechápu to.

I'M 14

8. května 2012 v 20:38 | raspberry |  Píšu...
4505601083_42650787d6_z_large

Tak, většinu z vás to asi nezajímá, ale mně je to celkem jedno. :D

Dneska mám oficiálně 14 let, johohooo.


Meme 0.5

7. května 2012 v 10:16 | raspberry |  Meme

Poslední týden (nebo i víc?) jsem blog trochu zanedbávala (9 článků za duben), ale to je tím, že je hezky a já jsem venku. Možná tu budu chodit méně často.
Jinak jsem nastavila nový design, snad nikomu nevadí růžová. :D