Září 2012

Hostel (2005)

29. září 2012 v 20:29 | raspberry |  Filmy
poster Horor / Thriller
USA, 2005, 95 min
Režie: Eli Roth
Hrají: Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson, Barbara Nedeljáková, Jan Vlasák, Jana Kaderábková, Rick Hoffman...

Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše.

"Ty zas*aná děv*o, ty zas*aná děv*o!"
"Dostanu za tebe fůru peněz. Takže jsi spíš ty moje děv*a."


Meme 0.7

22. září 2012 v 11:09 | raspberry |  Meme


Krásky od krav / Cow Belles (2006)

16. září 2012 v 15:39 | raspberry |  Filmy
poster
Rodinný / Komedie
USA, 2006, 90 min
Režie:Francine McDougall
Hrají: Alyson Michalka, Amanda Michalka, Jack Coleman, Michael Trevino, Sheila McCarthy, Christian Serratos

Šestnáctiletá Taylor a její mladší sestra Courtney jsou rozmazlené holčičky z bohaté rodiny, které otec poslal na brigádu do rodinného podniku. Sestry musí najednou vstávat před svítáním a drahé střevíčky vyměnit za praktické křusky. A navíc tátu kdosi okrade… (csfd.cz)


If your age is on the clock, you are too young for the cock.

15. září 2012 v 18:19 | raspberry |  Píšu...
Tumblr_ld2z8wmhkq1qza3tao1_500_large

Ne že bych neměla čas kvůli škole, ale mně se prostě nechtělo. Zase z toho začala být povinnost, jenže tak to nemá být. Nicméně jsem dospěla k závěru, že tu už nebudu psát nic ze svého života. Prostě žádný deníček. Zaprvé to nikoho nezajímá. :D A za 2. - konečně zmizí strach z toho, co by se stalo, kdyby si někdo z mých blízkých všechno přečetl. Pokud by si O. přečetl jediný článek z mého "deníku" na blogu, určitě by poznal, o koho jde. A to bych se pak asi musela odstěhovat, protože takovou ostudu bych nesnesla.
Takže, koupím si normální deník a tyhle kydy budu psát tam. Blog za pár let nebude existovat, ale deník, ten můžete schovat na půdu, za 20 let ho najít a hezky si zavzpomínat.

To ovšem neznamená, že tady končím. Nedokážu to. Chystám se psát jenom recenze na filmy a knížky a mám v záloze ještě pár meme a DIY. Možná nějaké fotky (pavouk měl úspěch :D). Ale budou se tu objevovat hlavně ty recenze.

Tumblr_ma9jmndkcm1r0t9wvo1_500_large

Na Vlásku: šťastně až navěky / Tangled Ever After (2012)

4. září 2012 v 18:49 | raspberry |  Filmy
poster
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Akční
USA, 2012, 6 min
Režie: Nathan Greno, Byron Howard
Hrají: Zachary Levi, Mandy Moore, Alan Dale, Paul F. Tompkins, Byron Howard, Nathan Greno

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně?


http://img12.rajce.idnes.cz/d1203/6/6392/6392257_c80c05b8ccd92a4e068cdafac43365c9/images/maximus.jpg?ver=0

Kalhotky.

3. září 2012 v 21:49 | raspberry

Uf, tak jsem to přežila. Včera to bylo dost blbé, a to hned z několika důvodů:
  1. M. mi neodpovídala na smsky. To nakonec vyřešilo jediné zavolání, ale jestli mi to udělá ještě někdy, tak o ní asi začnu pochybovat. Sorry, "neměla jsem kredit" neberu jako omluvu, fakt ne. Mohla to napsat z netu/půjčit si mobil od mamky, takže...
  2. Jsem se bála, co se stane, až se ve třídě uvidím s O. Ale o tom víc níže.
  3. Celkově na mě dopadnul smutek z toho, že dva měsíce válení jsou pryč + představa vstávání po šesté...
Celý den jsem strávila nad cca 10 epizodami Kdo přežije: Mikronésie, už mi z toho začínalo hrabat. Pro jistotu jsem si připravila oblečení na ráno, kdybych náhodou nestáhala, a pak nachystala budík na 6:14. (Moje smrt. Měla jsem z toho popraskané žilky v očích.)

http://media.tumblr.com/tumblr_m9e6g62ePm1rrdwdy.gif
(↑ Já cestou do školy.)

Maybe I still fucking care.

1. září 2012 v 19:59 | raspberry |  Píšu...
Awww-breakup-care-get-over-it-heartbreak-hurt-favim.com-94965_large
Fajn, takže dneska se mi zdál fakt hrozný sen, díky kterému jsem si něco uvědomila...